השכרת באגר בחריש

 

 

השכרת באגר בחריש

באגר הוא כלי הנדסי כבד ומאסיבי, שתפקידו הבסיסי ביותר הוא פשוט לחפור ואכן בעברית, נקרא הבאגר, מחפר. פעולות שבוצעו בעבר הרחוק באמצעות מעדר וטוריה ובעבר הקרוב באמצעות כלים כבדים קטנים יותר, מבוצעות כיום באמצעות הבאגר שמסוגל להשלים את אותן פעולות בתוך שעות וימים. אז מה זה בדיוק באגר? באילו פרויקטים ולאילו משימות הוא נדרש? האם והיכן ניתן לשכור באגר לפרויקטים נקודתיים? מי מציע את השירות של השכרת באגר בחריש? מה חשוב לבדוק בכל עסקת השכרה של רכבים הנדסיים כבדים ובכלל זה באגר? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של עבודות עפר ישראל, המבצעת עבודות קבלניות בתחום העפר וכן מציעה מגוון כלים הנדסיים כבדים להשכרה.

 

אז מה זה בדיוק באגר?

ובכן, באגר או בעברית, מחפר, הוא כלי הנדסי כבד המיועד לבצע עבודות חפירה בתוך הקרקע. הבאגר הוא למעשה כלי גדול המתנייד על ארבעה גלגלים גדולים, בעל גוף גדול שמכיל בעיקר את מנוע הכלי ואת כל המערכת ההידראולית המניעה את המחפר. בחלקו העליון של הבאגר מוצב תא המפעיל, בדרך כלל בפינה הקדמית של הכלי ומקדמתו יוצאת זרוע מפרקית גדולה ומאסיבית שבקצה שלה מותקנת כף החפירה עצמה. הזרוע המפרקית עשויה שני מפרקים, האחד נע מעלה מטה והשני נע כמו מטוטלת על ציר אופקי קדימה ואחורה, מה שמעניק למפעיל המחפר לשלוט בצורה מלאה על עומק החפירה ולבצע חפירה בכל טווח הקרקע שבין גוף המחפר ועד טווח המקסימום אליו מגיעה זרוע החפירה.

פעולת הבאגר מבוססת על מנגנון הידראולי מאסיבי, העושה שימוש בשמן אותו ניתן לדחוס בכדי לייצר את כוח ההנעה של הזרוע המפרקית, כל מפרק בנפרד. מן הסתם, ככל שהבאגר גדול יותר, ככל שהמנוע שלו חזק יותר וככל שהמנגנון ההידראולי שלו מאסיבי יותר, כך יכול הבאגר לבצע עבודות חפירה גדולות יותר ובעומס רב יותר.

 

 

באילו פרויקטים נעשה שימוש בבאגר?

לפני שאתם מחפשים ספק של שירותי השכרת באגר בחריש, כדאי להבין תחילה מתי אכן נדרש הכלי הכבד הזה. בהיבט זה יש לזכור שישנם כלים נוספים שיודעים לבצע חפירה בקרקע ובראשם המחפרון, הקאטרפילר המוכר והטוב, שנחשב לכלי השכיח והשימושי ביותר בענף הבנייה והתשתיות. יחד עם זאת, ישנם פרויקטים בהם המחפרון פשוט לא יכול לספק לנו את הערך הנדרש. מהם הפרויקטים האלה? ובכן, הבחירה בין מחפרון ובין באגר היא בעיקר בחירה של היקפי חפירה. ככל שהחפירה הנדרשת היא בהיקף רחב יותר וככל שגודל החפירה (רוחב/ עומק/ מרחק) גדול יותר, כך נעדיף את הבאגר על פני המחפרון.

הבאגר שימושי בעיקר בפרויקטים של עבודות עפר ותשתיות ומיועד לחפירת תעלות תשתית עירונית ובינעירונית, חפירת תעלות לכל מטרת תשתית (לרבות למשל לתעלות הובלת מים), חפירת אגני בריכות ומאגרי מים, חפירת קומות מרתף וחניון במבנים גדולים (קניונים, מגדלי משרדים וכדומה), יישור שטח, חציבת הר לפתיחת כביש, פינוי עפר, עבודות כרייה, הכנות קרקע לתשתיות רחבות ידיים (גשרים, מחלפים, כבישים וכדומה). באופן עקרוני, באגר הוא כלי הכרחי בכל פרויקט שבו אנו נדרשים לחפירות נרחבות ולשינוע נרחב של כמויות חומר.

 

האם אפשר לשכור באגר בחריש פר פרויקט?

התשובה היא בהחלט כן. למעשה, מרבית הקבלנים הפועלים בישראל אינם מחזיקים כלל כלים הנדסיים כבדים ברשותם, וחלק לא קטן מהם לא מחזיק גם כלים פשוטים וקטנים יותר. הסיבה לכך היא כמובן העלות הגבוהה של רכישת הכלים ותחזוקתם, לעומת היקף השימוש המוגבל בהם בכל פרויקט. דבר נכון יותר לעשות הוא לשכור את הכלי הנדרש בכל פרויקט, בהתאם למאפייני הפרויקט ובדיוק כפי שכל קבלן יכול לעשות זאת, כך יכול לעשות גם כל אדם פרטי. יחד עם זאת, מכלול העסק של השכרת באגר בחריש עבור קבלן הוא בדרך כלל מצומצם יותר מאשר זה של אדם פרטי ואת זה בדיוק נסביר בשורות הבאות.

 

על מה חשוב להקפיד בשכירת באגר בחריש?

בכל השכרה של כלי הנדסי כבד ישנם כמה פרמטרים שעליכם לשים אליהם לב:

התאמת הכלי למשימה – הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא הוא, שאתם שוכרים את הכלי הספציפי שמתאים לפרויקט שלכם בהתאם למאפייני הפרויקט. כך למשל, ישנם פרויקטים בהם יתאים לכם יותר המחפרון בעוד באחרים תצטרכו באגר. איש מקצוע שמלווה אתכם בפרויקט יוכל להמליץ לכם על הכלי המתאים ביותר גם על סמך שיקולי יעילות וגם על סמך שיקולי עלות.

תפעול הכלי – כלי הנדסיים כבדים הם כלי שמחייבים את המפעיל שלהם בהסמכה מקצועית מתאימה וברישיון הפעלה. כך למשל, כאשר אתם סוגרים עסקת השכרת באגר בחריש, עליכם לוודא שיש לכם איש מקצוע שיפעיל עבורכם את הבאגר. קבלנים מעסיקים בדרך כלל עובדים אותם הם מכשירים מראש להפעלת הכלים השונים המשמשים אותם. במידה וההשכרה מבוצעת לאדם פרטי, יש לוודא שאתם שוכרים גם את שירותיו של מפעיל באגר ובהחלט נכון לבחור ספק כלים הנדסיים כבדים שיודע להציע לכם גם את המפעיל ולא רק את הכלי.

הובלת הכלי – הבאגר הוא כלי כבד מאוד שלא מורשה לנוע על כבישי הארץ ולכן יש להוביל אותו מהמחסן אל אתר העבודה ובחזרה בתום הפרויקט. גם בהיבט זה, חשוב לבחור ספק שיודע להציע לכם חבילת השכרה הכוללת גם שירותי הובלה.

תחזוקה ותיקון – כלים הנדסיים כבדים דורשים תחזוקה רבה על מנת להבטיח את יעילות ובטיחות השימוש בהם. לא כל הגורמים המציעים כלים הנדסיים כבדים להשכרה מקפידים על תחזוקה זו. כאשר אתם סוגרים עסקת השכרת באגר בחריש, אתם רוצים לסגור אותה מול גורם מקצועי שמקפיד על מדיניות תחזוקה מוקפדת וכן לוודא שאותו גורם מספק גם שירותי תיקון בזמן אמת, בגין כל תקלה שעלולה להתעורר בזמן העבודה עם הבאגר.

מחיר ההשכרה – מן הסתם, ההמלצה הגורפת היא תמיד למצוא את העסקה הכדאית ביותר ושימו לב שלא אמרנו הזולה ביותר. כאמור, מה שאתם רוצים זה להבטיח שאתם מקבלים באגר ברמת תחזוקה גבוהה, בטוח לשימוש, עם מפעיל, עם הובלה ועם שירות תיקונים על פי הצורך. לדברים האלה יש מחיר, אבל כל מחיר שתשלמו עבורם הוא מחיר טוב יותר מאשר המחיר שתצטרכו לשלם אם משהו מהרכיבים האלה ייחסר לכם בעסקה. בהחלט מומלץ לבצע השוואת מחירים בין כמה ספקים ולבדוק היטב את ההצעות שלהם, אבל בסופו של דבר, עליכם לבחור את העסקה שמעניקה לכם את המחיר הטוב ביותר עבור חבילת השכירות הטובה ביותר ולא בהכרח את המחיר הזול ביותר.

חברת עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית רשומה ומורשית המתמחה בתחום של עבודות עפר, ומחזיקה מגוון רחב של כלים הנדסיים כבדים המשמשים אותה בעבודותיה וכן מוצעים להשכרה לקבלנים אחרים ולפרויקטים פרטיים. החברה מספקת לכם חבילת השכרה מלאה מקצה לקצה, לרבות הובלה, השכרת שירותי מפעיל, שירות תיקונים ואפילו החלפת כלי, מדיניות תחזוקה גבוהה מאוד על פי כל התקנים הנדרשים וכמובן מחירים נוחים ואטרקטיביים ביחס למחירי השוק. לפני שאתם סוגרים עסקת השכרת באגר בחריש, כדאי בהחלט לעבור במשרדי עבודות עפר ישראל.

 

מחירון ארונות מטבח עשויים עץ או דמוי עץ

סוג הארוןפירוט, יתרונות, חסרונותטווח מחירים
מחיר ארונות עץ מטבח המצופים בפורמייקה.. (המחיר הוא למטר).הפורמייקה נחשב לחומר סופר עמיד וחזק לאורך זמן. קל מאוד לנקות אותו, הוא עמיד נגד כתמים ואם רוצים אפשר גם להדפיס עליו הדפסה בהתאמה אישית בשלל סגנונות. 1,100-1,800 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים בצבע בתנור. (המחיר הוא למטר).סוג ארונות זה מאפשר לצבוע ארונות בכל צבע שרוצים וכך להתאים את הארונות לסגנון העיצובי שמשתלב עם המטבח שלכם. הצבע מתבצע בשיטת ההתזה ומעניק לארונות מראה יוקרתי וייחודי. 1,500-2,300 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים פולימר חלק. (המחיר הוא למטר).מתאים למטבחים כפריים. 1,500-2,500 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים פולימר חרוט. (המחיר הוא למטר). מתאים למי שמחפש להעניק למטבח מראה יוקרתי.1,800-2,600 ש“ח
מחיר ארונות עץ מסוג קלפה למטבח.מחיר גודל סטנדרט - 120 מ‘ X 40 ס“מ. עבור ארונות גדולים יותר, המחיר עולה. מתאים למי שמחפש ליצור מגנון טריקה שקטה. פתיחה קלה ונוחה. 1,300-6,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח בשילוב ציפוי פורניר סטנדרט. (המחיר הוא למטר).הציפוי מתבצע מעץ אלון או מעץ מייפל. מתאים למי שמחפש את המראה והסגנון אותם מעניקים עצים מלאים. 2,000-3,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח בשילוב ציפוי פורניר יוקרתי. (המחיר הוא למטר).הציפוי מתבצע מעץ טיק או אגוז הנחשבים לעצים מאוד יוקרתיים וייחודיים, מה שמוסיף יוקרה למטבח. 2,000-4,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח המצופים בזכוכית מחוסמת. (המחיר הוא למטר)מראה מודרני, קל לתחזוקה וניקיון, נשמר לאורך זמן. חשוב לבחור בזכוכית איכותית נגד סריטות. 2,000-4,000 ש“ח

מחירון ועלויות עבור מדרגות עץ

סוג המדרגות טווח מחיר למטר
מחיר מדרגות עץ אלון לבן120-160 ש“ח
מחיר מדרגות עץ אלון אמריקאי טבעי130-180 ש“ח
מחיר מדרגות עץ ספלי140-200 ש“ח
מחיר מדרגות בחיפוי עץ אלון90-130 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מבוקע120-160 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מאגוז אפריקאי140-180 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מהגוני150-170 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ דובדבן150-170 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ טיק380-500 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ אירוקו170-300 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ איפאה170-190 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ אגוז אמריקאי190-220 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ גושני220-400 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מרחפות130-200 ש“ח
מחיר מדרגות עץ תלויות 130-200 ש“ח

מחירון בניית צימרים מחירון בניית מחסנים

פרויקט בניה מעץטווח מחירים
מחיר בניית צימר - המחיר אינו כולל תכנון אדריכלי, עיצוב וכדומה, אלא בנייה נטו2,800-6,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניית קומה שנייה/קומת גלריה מעץ2,800-4,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניית צימר 200 מ“ר כולל מרפסת3,000-7,000 למ“ר
מחיר בניית מחסן עבור החצר או הגינה עשויה עץ מלא4,000-8,000 ש“ח

מחירון עבודות עץ לחצר, לגינה או לבית

סוג העבודה / פרויקטטווח מחירים למ“ר
מחיר בניית ספסל עץ לגינה/לחצר או לכניסה לבית600-1,000 ש“ח
מחיר בניית נדנדה מעץ מלא עבור הילדים או המבוגרים (זו יכולה להיות נדנדת ספסל/נדנדת משחק)1,200-1,800 ש“ח לא כולל התקנה
מחיר בניית דק לגינה או לחצר 270-400 ש“ח
מחיר בניית במה עשויה עץ מלא או שילוב של עץ עם חומרים אחרים לגינה או לחצר1,200-2,500 ש“ח
מחיר בניית גדר עשויה עץ או במבוק לגינה או לחצר עם או ללא שער 150-300 ש“ח
אהבתם? שתפו פוסט זה!