חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר – מה חשוב לדעת על תמחור החיפוי

אם אתם מחפשים פתרון חיפוי לקיר חיצוני, זה אומר שיהיה עליכם להתמקד בפתרונות חיפוי אלומיניום דמוי עץ וזה גם אומר, שיהיה עליכם להתנתק לחלוטין מכל סולם התמחור של חיפויי עץ ולבחון את זה של חיפויי אלומיניום. בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי אינו קשור לאף סוג של עץ ולאף אתגר בעיבוד העץ, שכן חיפוי זה אינו כולל בתוכו עץ. חיפויים אלה מיוצרים בדרך כלל מאלומיניום ולכן התמחור שלהם נצמד לעלויות האופייניות לעבודות אלומיניום והתמחור יכול להיות שונה לחלוטין מזה שאתם מכירים בקטגוריית העץ האותנטי.

חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר

לפני הכל – למה דמוי עץ ולא עץ?

אם אתם מחפשים פתרון חיפוי דמוי עץ, זה אומר שערכי העיצוב החשובים לכם הם ערכי העיצוב של עץ אותנטי. אתם רוצים לחפות את הקיר באמצעות חיפוי שהוא בעל מראה של עץ, מרקם של עץ, מגע של עץ ואולי גם גוון של עץ. זה גם אומר שאתם מחפשים ערכים של יוקרה, אלגנטיות, חמימות כפרית, יציבות וערכים נוספים שמתלווים לפריטי עיצוב המיוצרים מעץ. ואם כך, אז למה חיפוי דמוי עץ ולא עץ? ובכן, ישנם מקרים שזה פשוט לא נכון ואולי גם לא אפשרי לחפות את הקיר באמצעות עץ. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא זו של חיפוי קיר חיצוני. אם למשל, אתם רוצים לחפות את קיר חזית הכניסה לבית, הרי שהחיפוי יותקן בצדו החיצוני של קיר הבית ויהיה חשוף לפגעי מזג האוויר – גשם, לחות, רטיבות וקרינת שמש ישירה. בפריט כל כך מעוצב כמו חיפוי עץ, אתם לא יכולים להתפשר על עמידות החיפוי לאורך זמן עד הפרט הקטן ביותר. קילופים, דהיית צבע, סדיקה ותופעות נוספות, מהן יכול עץ לסבול בתנאי חוץ, פשוט אינן באות בחשבון בפתרון עיצוב כמו חיפוי קיר. במקרים אלה, על כן, יהיה זה נכון יותר להזמין חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

עולם שונה של תמחור

כמו בהזמנת כל מוצר או שירות אחר, גם בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר הוא פרמטר חשוב, שיכול להכריע את ההחלטה שלכם לדגם כזה או דגם אחר. יחד עם זאת, למידה בה המחיר משפיע על ההחלטה שלכם אתם חייבים להציב גבול, שכן הצורך האמיתי שלכם הוא לא בסתם חיפוי עץ או דמוי עץ, אלא בערכים שחיפוי עץ יודע לספק לכם וכדי להבטיח שהערכים האלה יבואו לידי ביטוי, אתם חייבים להקפיד מאוד על סוגיית העיצוב והאיכות, במיוחד כשמדובר בחיפוי למרחבי חוץ.

בהיבט זה, חשוב לומר שסולם התמחור של חיפוי אלומיניום דמוי עץ הוא סולם שונה לחלוטין מזה של חיפוי עץ אותנטי. בעוד שבחיפוי עץ, סוג העץ הוא המרכיב המשמעותי ביותר במבנה העלויות של החיפוי, במקרה של חיפוי דמוי עץ, אין לפרמטר הזה כל חשיבות, שכן אין כלל שימוש בעץ. יחד עם זאת, בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי בהחלט יכול להיות מושפע מכמות האלומיניום הנדרשת, מרמת המורכבות של ייצור החיפוי הכולל ולבסוף מרמת העיבוד של האלומיניום בכדי להעניק לו את המראה האותנטי של עץ.

זה המקום לספר לכם, שישנם לא מעט חיפויים דמויי עץ, שכלל אינם דומים לעץ או שניתן להבחין שהם אינם מעץ. זה גם המקום להדגיש, שחיפוי דמוי עץ לא אמור לחקות את המראה של עץ, אלא דווקא את הערכים העיצוביים והאסתטיים של העץ, תוך שמירה על תרומה אסתטית ועיצובית עצמאית, שאינה קשורה למראה העץ. במילים אחרות, חיפוי דמוי עץ שמנסה להידמות כמה שיותר לעץ, אך מתברר בסופו של דבר כדמוי עץ, יוצר תחושה של חיקוי זול ולא משנה עד כמה החיקוי הוא טוב. מצד שני, חיפוי אלומיניום דמוי עץ שיודע להציג גוון אותנטי של עץ ומרקם אותנטי של עץ ובמקביל, גם להציג ערכים אסתטיים ייחודיים של אלומיניום שעומד בפני עצמו, יכול להיות הפתרון הנכון ביותר עבור כל מי שמחפש פתרון דמוי עץ. על כן, בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי לא אמור לשקף את המידה בה הוא מצליח לחקות את מראה העץ, אלא את המידה בה הוא מצליח לייצר ערך עיצובי עצמאי משלו, במקביל לערכי העיצוב של עץ אותנטי.

טעות לא לעולם חוזרת

טעות נפוצה, שאתם רוצים להימנע ממנה היא הזמנת חיפוי דמוי עץ במסגרייה המציעה גם עבודות אלומיניום. בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי צפוי להיות זול יותר אם תזמינו אותו במסגרייה כזאת, אבל גם רמת העיצוב, הגימור ובסופו של דבר הערך העיצובי שתקבלו, תהיה נמוכה יותר. חיפוי דמוי עץ הוא פריט עיצוב חשוב, שאותו אתם רוצים להזמין מגורם מקצועי שמתמחה בחיפויי עץ ומציע גם פתרונות דמויי עץ. ההתמחות בעולם החיפויים היא ההתמחות החשובה יותר וגורם מקצועי שמחזיק בה, ידע להציע לכם גם פתרונות מעץ אותנטי וגם פתרונות דמוי עץ בקצה העליון

חיפוי קיר עץ מחיר – מהו המחיר של חיפוי איכותי?

כמו בכל מוצר שאנו קונים וכמו בכל שירות שאנו מזמינים, גם במקרה של הזמנת חיפוי קיר עץ מחיר הוא פרמטר מרכזי, שיכול להכריע את ההחלטה שלנו לגבי החיפוי הספציפי אותו נזמין. יחד עם זאת, ככל שהקנייה שלכם קשורה לעולם העיצוב ולבטח כאשר מדובר בחיפוי קיר, שהשפעתו יכולה להיות דרמטית לכאן או לכאן, אתם בהחלט רוצים להציב גבול להשפעה של המחיר על החלטתכם ובשורות הבאות נסביר מדוע והיכן גם צריך לעבור הגבול הזה.

המטרות העיצובית של חיפוי עץ

כאשר אתם מזמינים חיפוי עץ לבית או למשרד, אתם לא עושים את זה בגלל שאתם רוצים להזמין חיפוי עץ, אלא בגלל שאתם רוצים ליהנות מהערכים העיצוביים שחיפוי כזה מעניק לכם. כך למשל, רבים בוחרים להתקין חיפוי עץ בביתם או במשרדם בכדי להעניק להם אופי יותר אלגנטי ויוקרתי מחד וחמים ונעים מאידך. ולמה זה כל כך חשוב? ובכן, אם בהזמנה של חיפוי קיר עץ מחיר הוא הפרמטר שמנחה אתכם, אתם עשויים אמנם להיות מרוצים מכך שתוכלו לסמן וי על משבצת חיפוי העץ שתמיד רציתם, אבל ייתכן מאוד שלא תשיגו את המטרה האולטימטיבית שלשמה בחרתם בסוג זה של חיפוי – יצירת מראה אלגנטי, יוקרתי, חמים ונעים. חיפויי עץ יכולים להיות מיוצרים מסוגים שונים של עצים, בדוגמאות עיצוב שונות, ברמות גימור מגוונות וברמות עיצוב מגוונות ובתוך כל המגוון הרחב הקיים, אתם לא רוצים להציב את עצמכם בקצה התחתון, שבו החיפוי אולי יעלה לכם זול מאוד, אבל ייראה יותר כמו עבודת נגרים חובבנית מאשר כמו פריט עיצוב אלגנטי.

אז כיצד נקבע המחיר של חיפוי קיר עץ?

מחירו של חיפוי קיר מעץ יכול להשתנות מאוד בין חיפוי לחיפוי, ממש כמו שמחירו של רהיט מסוים יכול להיות שונה מאוד בין דגם לדגם. בתמחור של חיפוי קיר עץ מחיר העץ ממנו מיוצר החיפוי, הוא ללא ספק הפרמטר המרכזי שמכריע את עלות החיפוי כולו, אך זהו לא הפרמטר היחיד. בין הפרמטרים המרכזיים שמשפיעים על מחירו של חיפוי עץ אפשר למנות את הבאים:

סוג העץ – ממש כמו שאתם יכולים לקנות מיטה מעץ מלא ב-500 שקלים ומיטה אחרת מעץ מלא ב-10,000 שקלים, כך גם בעולם החיפוי, קיים פער מחירים משמעותי בהתאם לסוג העץ ממנו מיוצר החיפוי. עץ האורן הוא העץ הזול ביותר, אך גם כזה שדורש את הגימור המורכב ביותר ולרוב גם זה לא מספיק. עץ אלון, דובדבן, מהגוני ודומיהם, נחשבים ליקרים יותר וליוקרתיים יותר והמחיר בהתאם.

דוגמת עיצוב – דוגמת העיצוב יכולה להשפיע גם היא על התמחור הכולל, שכן דוגמת העיצוב מכתיבה את כמות העץ הנדרשת, את ניצולת העץ ואת מורכבות הייצור של החיפוי. כך למשל, חיפוי סרגלי עץ דורש כמות קטנה יותר של עץ, אבל עבודה רבה יותר ומורכבות גבוהה יותר בייצור. הוספת חריטות, נישות, מפתחים, מדפים ואלמנטים עיצוביים נוספים, יכולה גם היא להשפיע על התמחור הכולל של החיפוי.

רמת גימור – כפי שאמרנו קודם לכן, בהזמנת חיפוי קיר עץ מחיר החיפוי יכול להיות אמנם נמוך מאוד, אבל החיפוי לא יעניק לכם את הערכים שאתם מצפים להם ממנו. רמת הגימור הוא מרכיב מפתח ביכולת של החיפוי לענות על הציפיות הללו וככל שזו גבוהה יותר, כך גם המחיר הכולל של החיפוי יהיה גבוה יותר.

פרט לפרמטרים הללו, ישנם כמובן פרמטרים נוספים שמשפיעים על מחירו של חיפוי עץ, לרבות מידות, הגורם המקצועי ממנו אתם מזמינים את החיפוי, היקף השירות הניתן לכם (תכנון, עיצוב, ייצור, התקנה) וכדומה.

איך למזער את המחיר מבלי לפגוע באופי העיצובי?

אז המטרה שלכם מחד היא להבטיח שחיפוי העץ שאתם מזמינים, ימלא את מטרתו ויעניק לכם את המראה האלגנטי והיוקרתי לו אתם מצפים. מאידך, בהזמנת חיפוי קיר עץ מחיר עבורכם הוא פרמטר שאי אפשר להתעלם ממנו ואשר יכול לשחק תפקיד מרכזי בהחלטה הסופית שתקבלו. זה המקום לספר לכם על היכולת "לשחק" עם הפרמטרים שעליהם מתבסס תמחור החיפוי. כך למשל, אם ניקח שוב את הדוגמא של חיפוי סרגלי עץ, הרי שהסרגלים עצמם לא חייבים להיות מיוצרים מעץ גושני. ניתן להשתמש גם בעץ אורן ולצפות אותם בפורמייקה דקה, מה שיאפשר לכם להפחית מאוד את המחיר. לחילופין, ניתן לבחור עץ אורן בדירוג גבוה ולעבד אותו ברמת גמר גבוהה, שתבליט את המרקם העצי של האורן. מצד שני, לוח הרקע של החיפוי בהחלט חייב להיות מיוצר מעץ איכותי, שיעניק לחיפוי יציבות וימנע מצבים של דפורמציות וסדקים לאורך זמן.

ישנן כמובן דרכים רבות נוספות לשחק בין המחיר ובין הערכים המצופים מהחיפוי, אבל כדי להיות ליהנות מכל הדרכים האלה, יהיה עליכם לפנות לגורם מקצועי המתמחה ספציפית בתחום של חיפויי עץ ואשר יכול להציע לכם גם דגמי מדף וגם דגמים בהתאמה אישית, בתוך מסגרת התקציב שלכם ובתוך מסגרת ערכי העיצוב שקבעתם.

עולם העיצוב משתנה ומתעדכן ללא הרף, כך שניתן לראות בכל פעם עיצוב ייחודי ומעניין של מבנים מסחריים, תעשייתיים, משרדיים וגם מבני מגורים מרשימים שנבנו בהתאם לטרנדים העדכניים בתחום האדריכלות. נוסף לעיצוב של צורת המבנה, מיושמים אלמנטים חיצוניים מיוחדים המבליטים את הייחוד של כל מבנה שמוקם כמו חיפויי קירות חיצוניים המוסיפים יופי ועיצוב טרנדי למראה המבנה.

ניתן לומר באופן כללי כי תחום חיפויי הקירות הפך להיות בשנים האחרונות טרנד של ממש, כיוון שמדובר על אלמנט עיצובי שניתן לשנות ולהתאים לכל מבנה על פי העדפה וחזון עיצובי. משום כך ניתן לראות חיפוי קירות לא רק במבני מגורים יוקרתיים או בתים פרטיים גדולים, אלא גם במבנים גדולים המשמשים למטרות עסקיות – כמו מבני הייטק, תעשייה ועוד. כאשר מדובר על חיפוי חוץ אחד מסוגי החיפויים הבולט והמעניין הוא חיפוי עץ המותאם בתכונותיו לתנאי סביבה חיצונית, ולכן מדובר למעשה על חיפוי חיצוני דמוי עץ ולא עץ טבעי.

מה המטרה של חיפוי חיצוני לקירות המבנה?

נוסף לפן העיצובי שחיפוי חיצוני מעניק למבנה, מדובר על צורך פרקטי עבור תהליכי הבנייה של המבנה. לכן אחת מהמטרות החשובות של חיפוי חיצוני לקיר המבנה הוא מתן הגנה למבנה, כאשר החיפוי מעניק מעין מעטפת הגנה לשטחים החיצוניים במבנה עליו הוא מיושם.

כיוון שקירות החוץ במבנה חשופים כל העת לפגעי מזג אוויר כמו חום, קור, גשם, רוחות, אבק וכו' יש צורך למנוע את חדירתם של מפגעים אלו אל החללים הפנימיים של המבנה. יחד עם זאת יש להדגיש כי חיפוי קיר חיצוני איננו מחליף את הצורך במערכת איטום למבנה, אלא מוסיף שכבת הגנה נוספת מפני כל המפגעים הללו, נוסף על הוספת יופי ודקורטיביות חיצונית למבנה שהוקם.

מהו חיפוי דמוי עץ?

קיימים סוגים שונים ומגוונים של חיפויי קירות חוץ, כאשר אחד מהם הוא חיפוי חיצוני דמוי עץ המעניק חמימות, יופי ואסתטיות לשטח החיצוני של המבנה. חיפוי מסוג זה הוא למעשה חיפוי קיר הנראה כמו משטח עץ, אך למעשה מדובר על חומר גלם אחר שמקבל רק את התכונות העיצוביות של העץ – שהן מראה חם, נעים, רגוע ונקי המשתלב מצוין עם כל סגנון עיצובי.

כפי שצוין קודם, חיפוי חיצוני לקירות המבנה מוכרח להעניק הגנה מסוימת למעטפת החיצונית של המבנה, דבר שלא ניתן להשיג מחיפוי עשוי עץ טבעי כיוון שעץ איננו עמיד למשך זמן בפני מפגעים סביבתיים שונים כמו גשם, קור, שמש ישירה, אבק או חרקים ומזיקים. לכן כדי לקבל את התכונות העיצוביות של העץ לקירות החוץ במבנה, נעשה שימוש במשטחי חיפוי חיצוני דמוי עץ שאלו הם משטחים עשויים מחומר פולימר המחוברים אל לוחות אלומיניום.

באילו מקרים כדאי ליישם חיפוי דמוי עץ?

חיפוי עץ מעניק מראה דקורטיבי ייחודי לחללים פנימיים וחיצוניים, ולכן השימוש בסוג חיפוי זה נפוץ במגוון רחב של מבנים פרטיים, עסקיים, מסחריים או תעשייתיים. יש להבדיל בין חיפוי עץ הנעשה בחללים פנימיים לבין חללים חיצונים, כיוון שתנאי הסביבה בכל אחד מחללים אלו הוא שונה באופן מהותי.

לכן במקרה של חלל פנימי במבנה ניתן ומומלץ ליישם חיפוי עץ העשוי מעץ מלא כמו ארז או אורן, אך במקרה של חיפוי לקיר חיצוני יש צורך ליישם חיפוי דמוי עץ שיעניק יופי ומראה מעוצב לקירות החוץ, במקביל לפרקטיות ושכבת ההגנה שהחיפוי יעניק לקיר החיצוני של המבנה.

מה היתרונות של חיפוי חיצוני דמוי עץ?

חיפוי חיצוני דמוי עץ נעשה על לוחות ומשטחים עשויים אלומיניום, שזהו חומר גלם איכותי, עמיד וחזק מאוד ולכן הוא ייעודי לשימוש גם בשטחים חיצוניים החשופים לפגעי הסביבה ומזג האוויר. באמצעות יישום של חיפוי דמוי עץ למבנה ניתן להשיג למבנה מראה ייחודי, נעים וחמים יותר בסגנון העיצוב הכפרי במקביל למתן הגנה אידיאלית לקירות החיצוניים של המבנה. חיפוי דמוי עץ המיועד לקירות חיצוניים אינו מחליד ולא דוהה במהלך השנים, גם כאשר מזג האוויר גשום וסוער במיוחד או כשחם ומהביל מאוד בחוץ.

שילוב של חיפוי קיר חיצוני במראה עץ למבנים במראה הייטיקיסטי וחדשני יכול לשדרג את מראה המבנה, וכך להוסיף לעיצוב הכללי שלו מראה חם וכפרי שיסתור את המראה הקר והתעשייתי שמבנים בסגנון הזה מציגים.

כיצד להתאים את החיפוי דמוי העץ לחזית המבנה?

פלטת הגוונים במראה עץ היא רחבה מאוד, ולכן קיימים שלל עיצובים ודוגמאות של חיפויים דמויי עץ שניתן להתאים לקירות החיצוניים של מבנים פרטיים או עסקיים. תהליך החיפוי החיצוני של המבנה נעשה בשלב הגמר של הקמת המבנה, ולכן מומלץ להתייעץ עם אדריכל בנוגע להתאמת עיצוב חיפוי דמוי עץ לקירות החיצוניים של המבנה, כך שהחיפוי יעניק מצד אחד יופי ועיצוב ומצד שני יהיה פרקטי ויצור שכבת הגנה לקירות החיצוניים של המבנה.

מהן העלויות של חיפוי חיצוני דמוי עץ?

העלות של חיפוי חיצוני דמוי עץ נקבעת על פי כל שטח מרובע, כאשר העלות הממוצעת של חיפוי זה נעה בין 400-600 ₪ בהתאם לסוג העיצוב הנבחר, רמת הגימור ופרמטרים נוספים העשויים להשפיע על העלות הסופית.

ראו גם: חיפוי שבבי עץ לגינה | חיפוי עץ לרצפה

מחירון ארונות מטבח עשויים עץ או דמוי עץ

סוג הארוןפירוט, יתרונות, חסרונותטווח מחירים
מחיר ארונות עץ מטבח המצופים בפורמייקה.. (המחיר הוא למטר).הפורמייקה נחשב לחומר סופר עמיד וחזק לאורך זמן. קל מאוד לנקות אותו, הוא עמיד נגד כתמים ואם רוצים אפשר גם להדפיס עליו הדפסה בהתאמה אישית בשלל סגנונות. 1,100-1,800 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים בצבע בתנור. (המחיר הוא למטר).סוג ארונות זה מאפשר לצבוע ארונות בכל צבע שרוצים וכך להתאים את הארונות לסגנון העיצובי שמשתלב עם המטבח שלכם. הצבע מתבצע בשיטת ההתזה ומעניק לארונות מראה יוקרתי וייחודי. 1,500-2,300 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים פולימר חלק. (המחיר הוא למטר).מתאים למטבחים כפריים. 1,500-2,500 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים פולימר חרוט. (המחיר הוא למטר). מתאים למי שמחפש להעניק למטבח מראה יוקרתי.1,800-2,600 ש“ח
מחיר ארונות עץ מסוג קלפה למטבח.מחיר גודל סטנדרט - 120 מ‘ X 40 ס“מ. עבור ארונות גדולים יותר, המחיר עולה. מתאים למי שמחפש ליצור מגנון טריקה שקטה. פתיחה קלה ונוחה. 1,300-6,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח בשילוב ציפוי פורניר סטנדרט. (המחיר הוא למטר).הציפוי מתבצע מעץ אלון או מעץ מייפל. מתאים למי שמחפש את המראה והסגנון אותם מעניקים עצים מלאים. 2,000-3,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח בשילוב ציפוי פורניר יוקרתי. (המחיר הוא למטר).הציפוי מתבצע מעץ טיק או אגוז הנחשבים לעצים מאוד יוקרתיים וייחודיים, מה שמוסיף יוקרה למטבח. 2,000-4,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח המצופים בזכוכית מחוסמת. (המחיר הוא למטר)מראה מודרני, קל לתחזוקה וניקיון, נשמר לאורך זמן. חשוב לבחור בזכוכית איכותית נגד סריטות. 2,000-4,000 ש“ח

מחירון ועלויות עבור מדרגות עץ

סוג המדרגות טווח מחיר למטר
מחיר מדרגות עץ אלון לבן120-160 ש“ח
מחיר מדרגות עץ אלון אמריקאי טבעי130-180 ש“ח
מחיר מדרגות עץ ספלי140-200 ש“ח
מחיר מדרגות בחיפוי עץ אלון90-130 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מבוקע120-160 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מאגוז אפריקאי140-180 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מהגוני150-170 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ דובדבן150-170 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ טיק380-500 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ אירוקו170-300 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ איפאה170-190 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ אגוז אמריקאי190-220 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ גושני220-400 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מרחפות130-200 ש“ח
מחיר מדרגות עץ תלויות 130-200 ש“ח

מחירון בניית צימרים מחירון בניית מחסנים

פרויקט בניה מעץטווח מחירים
מחיר בניית צימר - המחיר אינו כולל תכנון אדריכלי, עיצוב וכדומה, אלא בנייה נטו2,800-6,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניית קומה שנייה/קומת גלריה מעץ2,800-4,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניית צימר 200 מ“ר כולל מרפסת3,000-7,000 למ“ר
מחיר בניית מחסן עבור החצר או הגינה עשויה עץ מלא4,000-8,000 ש“ח

מחירון עבודות עץ לחצר, לגינה או לבית

סוג העבודה / פרויקטטווח מחירים למ“ר
מחיר בניית ספסל עץ לגינה/לחצר או לכניסה לבית600-1,000 ש“ח
מחיר בניית נדנדה מעץ מלא עבור הילדים או המבוגרים (זו יכולה להיות נדנדת ספסל/נדנדת משחק)1,200-1,800 ש“ח לא כולל התקנה
מחיר בניית דק לגינה או לחצר 270-400 ש“ח
מחיר בניית במה עשויה עץ מלא או שילוב של עץ עם חומרים אחרים לגינה או לחצר1,200-2,500 ש“ח
מחיר בניית גדר עשויה עץ או במבוק לגינה או לחצר עם או ללא שער 150-300 ש“ח
אהבתם? שתפו פוסט זה!