חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר – מה חשוב לדעת על תמחור החיפוי

אם אתם מחפשים פתרון חיפוי לקיר חיצוני, זה אומר שיהיה עליכם להתמקד בפתרונות חיפוי אלומיניום דמוי עץ וזה גם אומר, שיהיה עליכם להתנתק לחלוטין מכל סולם התמחור של חיפויי עץ ולבחון את זה של חיפויי אלומיניום. בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי אינו קשור לאף סוג של עץ ולאף אתגר בעיבוד העץ, שכן חיפוי זה אינו כולל בתוכו עץ. חיפויים אלה מיוצרים בדרך כלל מאלומיניום ולכן התמחור שלהם נצמד לעלויות האופייניות לעבודות אלומיניום והתמחור יכול להיות שונה לחלוטין מזה שאתם מכירים בקטגוריית העץ האותנטי.

חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר

לפני הכל – למה דמוי עץ ולא עץ?

אם אתם מחפשים פתרון חיפוי דמוי עץ, זה אומר שערכי העיצוב החשובים לכם הם ערכי העיצוב של עץ אותנטי. אתם רוצים לחפות את הקיר באמצעות חיפוי שהוא בעל מראה של עץ, מרקם של עץ, מגע של עץ ואולי גם גוון של עץ. זה גם אומר שאתם מחפשים ערכים של יוקרה, אלגנטיות, חמימות כפרית, יציבות וערכים נוספים שמתלווים לפריטי עיצוב המיוצרים מעץ. ואם כך, אז למה חיפוי דמוי עץ ולא עץ? ובכן, ישנם מקרים שזה פשוט לא נכון ואולי גם לא אפשרי לחפות את הקיר באמצעות עץ. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא זו של חיפוי קיר חיצוני. אם למשל, אתם רוצים לחפות את קיר חזית הכניסה לבית, הרי שהחיפוי יותקן בצדו החיצוני של קיר הבית ויהיה חשוף לפגעי מזג האוויר – גשם, לחות, רטיבות וקרינת שמש ישירה. בפריט כל כך מעוצב כמו חיפוי עץ, אתם לא יכולים להתפשר על עמידות החיפוי לאורך זמן עד הפרט הקטן ביותר. קילופים, דהיית צבע, סדיקה ותופעות נוספות, מהן יכול עץ לסבול בתנאי חוץ, פשוט אינן באות בחשבון בפתרון עיצוב כמו חיפוי קיר. במקרים אלה, על כן, יהיה זה נכון יותר להזמין חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

עולם שונה של תמחור

כמו בהזמנת כל מוצר או שירות אחר, גם בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר הוא פרמטר חשוב, שיכול להכריע את ההחלטה שלכם לדגם כזה או דגם אחר. יחד עם זאת, למידה בה המחיר משפיע על ההחלטה שלכם אתם חייבים להציב גבול, שכן הצורך האמיתי שלכם הוא לא בסתם חיפוי עץ או דמוי עץ, אלא בערכים שחיפוי עץ יודע לספק לכם וכדי להבטיח שהערכים האלה יבואו לידי ביטוי, אתם חייבים להקפיד מאוד על סוגיית העיצוב והאיכות, במיוחד כשמדובר בחיפוי למרחבי חוץ.

בהיבט זה, חשוב לומר שסולם התמחור של חיפוי אלומיניום דמוי עץ הוא סולם שונה לחלוטין מזה של חיפוי עץ אותנטי. בעוד שבחיפוי עץ, סוג העץ הוא המרכיב המשמעותי ביותר במבנה העלויות של החיפוי, במקרה של חיפוי דמוי עץ, אין לפרמטר הזה כל חשיבות, שכן אין כלל שימוש בעץ. יחד עם זאת, בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי בהחלט יכול להיות מושפע מכמות האלומיניום הנדרשת, מרמת המורכבות של ייצור החיפוי הכולל ולבסוף מרמת העיבוד של האלומיניום בכדי להעניק לו את המראה האותנטי של עץ.

זה המקום לספר לכם, שישנם לא מעט חיפויים דמויי עץ, שכלל אינם דומים לעץ או שניתן להבחין שהם אינם מעץ. זה גם המקום להדגיש, שחיפוי דמוי עץ לא אמור לחקות את המראה של עץ, אלא דווקא את הערכים העיצוביים והאסתטיים של העץ, תוך שמירה על תרומה אסתטית ועיצובית עצמאית, שאינה קשורה למראה העץ. במילים אחרות, חיפוי דמוי עץ שמנסה להידמות כמה שיותר לעץ, אך מתברר בסופו של דבר כדמוי עץ, יוצר תחושה של חיקוי זול ולא משנה עד כמה החיקוי הוא טוב. מצד שני, חיפוי אלומיניום דמוי עץ שיודע להציג גוון אותנטי של עץ ומרקם אותנטי של עץ ובמקביל, גם להציג ערכים אסתטיים ייחודיים של אלומיניום שעומד בפני עצמו, יכול להיות הפתרון הנכון ביותר עבור כל מי שמחפש פתרון דמוי עץ. על כן, בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי לא אמור לשקף את המידה בה הוא מצליח לחקות את מראה העץ, אלא את המידה בה הוא מצליח לייצר ערך עיצובי עצמאי משלו, במקביל לערכי העיצוב של עץ אותנטי.

טעות לא לעולם חוזרת

טעות נפוצה, שאתם רוצים להימנע ממנה היא הזמנת חיפוי דמוי עץ במסגרייה המציעה גם עבודות אלומיניום. בהזמנת חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר החיפוי צפוי להיות זול יותר אם תזמינו אותו במסגרייה כזאת, אבל גם רמת העיצוב, הגימור ובסופו של דבר הערך העיצובי שתקבלו, תהיה נמוכה יותר. חיפוי דמוי עץ הוא פריט עיצוב חשוב, שאותו אתם רוצים להזמין מגורם מקצועי שמתמחה בחיפויי עץ ומציע גם פתרונות דמויי עץ. ההתמחות בעולם החיפויים היא ההתמחות החשובה יותר וגורם מקצועי שמחזיק בה, ידע להציע לכם גם פתרונות מעץ אותנטי וגם פתרונות דמוי עץ בקצה העליון

חיפוי דמוי עץ לקיר חיצוני מחיר

ראו גם: חיפוי אלומיניום דמוי עץ מחיר | ריצוף דמוי עץ לגינה

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

התקנת דקים וחיפוי עץ איכותי

תוכן עניינים