חיפוי עץ למדרגות קיימות מחיר

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

בתים שיש בהם כמה מפלסים נעזרים בגרמי מדרגות פנימיים כדי להגיע לכל מפלס בבית, גם אם מדובר על בתים פרטיים יוקרתיים שיש בהם מעלית קטנה פנימית לדיירים שלא רוצים להתאמץ כדי לעבור בין מפלס למפלס בביתם. הצורך במדרגות בבית הוא הכרחי ופרקטי, ולכן מדובר על אלמנט בולט ומרכזי שיש בבית שגם אותו ניתן לעצב בהתאם למראה הדקורטיבי שקיים בבית.

בבתים המודרניים של היום ניתן לראות כיצד מיושמים טרנדים עיצוביים גם בתהליך בניית ועיצוב המדרגות, אך בבתים שנבנו בבנייה מסורתית וישנה יותר גרמי המדרגות הינם סטנדרטיים ופשוטים ולעיתים לא מצליחים להשתלב בצורה נכונה בתהליך שיפוץ ושדרוג הבית. לשם כך ניתן לבצע שינוי במדרגות הקיימות עם משטחי חיפוי מעץ, שיעניקו לחללים הפנימיים בבית מראה מרשים, איכותי ונעים יותר לעין ולרגל.

חיפוי עץ למדרגות קיימות מחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג חיפוי העץ שנבחר, מספר המדרגות בבית שדורשות שדרוג, מורכבות העבודה ועוד פרמטרים רבים אחרים. במאמר הנוכחי נרחיב על נושא העלויות של חיפוי המדרגות, היתרונות שיש בכך והבחירה בסוג החיפוי המתאים ביותר.

חיפוי עץ למדרגות קיימות

מה המטרה בחיפוי מדרגות קיימות?

הצורך העולה מחיפוי של מדרגות קיימות קשור לרוב לתהליכי השיפוץ שנעשים בתוך הבית, כך שקיים הרצון להתאים את הסגנון העיצובי החדש של הבית גם מבחינת מראה המדרגות המקשרות בין המפלסים השונים. בין אם מדובר על מדרגות העשויות מבטון, שיש, אבן וכל חומר אחר – ניתן לחפות את המדרגות הקיימות באמצעות משטח חיפוי מעץ, שהוא משטח פופולרי ומבוקש לחיפוי גם בקירות פנימיים וחיצוניים.

חיפוי עץ למדרגות קיימות – למה מדובר על סוג חיפוי מומלץ?

לעץ יש יתרונות רבים מבחינה עיצובית, כיוון שמדובר על חומר גלם טבעי במראה קלאסי המשתדך נהדר לכל סוג אחר של חומר גלם ומעניק ייחודיות בכל אזור/משטח בו הוא מיושם. משטחי עץ מאפשרים להכניס לחללים הפנימיים של הבית אווירה נעימה, רגועה וחמימה יותר לעומת משטחים העשויים חומרים כמו בטון, טיח או אבן – ולכן הבחירה בחיפוי של מדרגות קיימות עם משטח עץ יכולה להקנות לכל בית את המראה הביתי, נעים ומזמין לצד מראה מעוצב וטרנדי.

נוסף ליתרונות העיצוב של משטחי העץ, מדובר על משטח שהוא מעט מחוספס מטבעו, ולכן הוא ייעודי להתקנה על גבי רצפות וגרמי מדרגות העשויים להוות משטחי דריכה חלקים ומועדים לנפילה.

חיפוי עץ למדרגות קיימות

חיפוי עץ למדרגות קיימות מחיר – כמה זה יעלה לכם?

שדרוג הבית עם חיפוי עץ למדרגות קיימות עשוי להבליט ולייחד את המראה המעוצב של חללי הפנים, כאשר העלות של עבודה זו כרוכה במספר פרמטרים שונים המשפיעים בסופו של דבר על העלות הסופית של תהליך החיפוי. חיפוי עץ למדרגות קיימות מחיר יכול להתחיל מ-50 ₪ בלבד לכל מדרגה, ועשוי להגיע אפילו עד מחיר של 600 ₪ לכל מדרגה, זאת בהתאם לסוג חיפוי העץ שנבחר ליישום במדרגות, מורכבות העבודה, חומרים ותוספות אחרות.

חיפוי בעץ גושני למדרגות

אחד מסוגי החיפויים בעץ שניתן ליישם במדרגות קיימות הוא חיפוי מעץ גושני, שזהו סוג החיפוי האיכותי אך גם היקר ביותר שיש. סוג חיפוי זה מאפשר לחפות את המדרגות הקיימות בבית עם עץ מלא וטבעי, לרוב יהיה מדובר בעץ מסוג אלון המתאים ליישום כחיפוי עץ למדרגות. כיוון שמדובר על משטח חיפוי העשוי מעץ מלא, עובי המדרך הסופי של המדרגה עשוי להיות יותר מהתקן הבטיחותי – ולכן לרוב הבחירה תהיה ביישום של חיפוי עץ טבעי בעובי של 2 ס"מ בלבד, כך שהוא יעניק חיפוי חלקי למדרגות קיימות. עץ גושני הוא עמיד ואיכותי מאוד, ולכן הוא לא נדרש לתחזוקה מרובה אלא רק לחידוש אחת לכמה שנים, במיוחד אם בוחרים לצפות את חיפוי העץ עם לכה שתעניק שכבת הגנה יעילה למשטח העץ.

חיפוי מדרגות בפרקט למינציה

אפשרות נוספת לחיפוי של מדרגות קיימות היא חיפוי באמצעות עם פרקט למינציה. זהו משטח העשוי משילוב של חומרים סינטטיים שונים המקנים מראה של עץ, ולכן חיפוי דמוי עץ זה יהיה זול משמעותית לעומת חיפוי עץ למדרגות מעץ גושני טבעי. חיפוי עם פרקט למינציה לא משפיע על גודל משטח המדרך של כל מדרגה, ולכן ניתן לבחור בין חיפוי חלקי או מלא של המדרגות הקיימות מבלי לפגוע בצד הבטיחותי של גרם המדרגות.

חיפוי מדרגות עם פרקט תלת שכבתי

ניתן לומר כי אפשרות של שכבת חיפוי זו למדרגות קיימות ניצבת בין פרקט למינציה לבין חיפוי מעץ גושני, כיוון שסוג חיפוי זה מורכב משילוב של עץ טבעי וחומרים סינטטיים. חיפוי מדרגות עם פרקט תלת שכבתי מאפשר ליישם שכבת חיפוי המונה שלוש שכבות שונות, כאשר השכבה החיצונית והחשופה עשויה מעץ איכותי וטבעי ושתי השכבות הנוספות עשויות מעץ סינטטי.

כיצד לבחור את סוג החיפוי המתאים ביותר?

הבחירה בסוג משטח החיפוי למדרגות קיימות תהיה לרוב על פי הצורך העיצובי, וכן בהתאמה לעלות ההתקנה של החיפוי הנבחר.

ראו גם: חיפוי עץ למקלחת | חיפוי עץ מדרגות

מחירון ארונות מטבח עשויים עץ או דמוי עץ

סוג הארוןפירוט, יתרונות, חסרונותטווח מחירים
מחיר ארונות עץ מטבח המצופים בפורמייקה.. (המחיר הוא למטר).הפורמייקה נחשב לחומר סופר עמיד וחזק לאורך זמן. קל מאוד לנקות אותו, הוא עמיד נגד כתמים ואם רוצים אפשר גם להדפיס עליו הדפסה בהתאמה אישית בשלל סגנונות. 1,100-1,800 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים בצבע בתנור. (המחיר הוא למטר).סוג ארונות זה מאפשר לצבוע ארונות בכל צבע שרוצים וכך להתאים את הארונות לסגנון העיצובי שמשתלב עם המטבח שלכם. הצבע מתבצע בשיטת ההתזה ומעניק לארונות מראה יוקרתי וייחודי. 1,500-2,300 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים פולימר חלק. (המחיר הוא למטר).מתאים למטבחים כפריים. 1,500-2,500 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח מצופים פולימר חרוט. (המחיר הוא למטר). מתאים למי שמחפש להעניק למטבח מראה יוקרתי.1,800-2,600 ש“ח
מחיר ארונות עץ מסוג קלפה למטבח.מחיר גודל סטנדרט - 120 מ‘ X 40 ס“מ. עבור ארונות גדולים יותר, המחיר עולה. מתאים למי שמחפש ליצור מגנון טריקה שקטה. פתיחה קלה ונוחה. 1,300-6,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח בשילוב ציפוי פורניר סטנדרט. (המחיר הוא למטר).הציפוי מתבצע מעץ אלון או מעץ מייפל. מתאים למי שמחפש את המראה והסגנון אותם מעניקים עצים מלאים. 2,000-3,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח בשילוב ציפוי פורניר יוקרתי. (המחיר הוא למטר).הציפוי מתבצע מעץ טיק או אגוז הנחשבים לעצים מאוד יוקרתיים וייחודיים, מה שמוסיף יוקרה למטבח. 2,000-4,000 ש“ח
מחיר ארונות עץ מטבח המצופים בזכוכית מחוסמת. (המחיר הוא למטר)מראה מודרני, קל לתחזוקה וניקיון, נשמר לאורך זמן. חשוב לבחור בזכוכית איכותית נגד סריטות. 2,000-4,000 ש“ח

מחירון ועלויות עבור מדרגות עץ

סוג המדרגות טווח מחיר למטר
מחיר מדרגות עץ אלון לבן120-160 ש“ח
מחיר מדרגות עץ אלון אמריקאי טבעי130-180 ש“ח
מחיר מדרגות עץ ספלי140-200 ש“ח
מחיר מדרגות בחיפוי עץ אלון90-130 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מבוקע120-160 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מאגוז אפריקאי140-180 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מהגוני150-170 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ דובדבן150-170 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ טיק380-500 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ אירוקו170-300 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ איפאה170-190 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ אגוז אמריקאי190-220 ש“ח
מחיר מדרגות מעץ גושני220-400 ש“ח
מחיר מדרגות עץ מרחפות130-200 ש“ח
מחיר מדרגות עץ תלויות 130-200 ש“ח

מחירון בניית צימרים מחירון בניית מחסנים

פרויקט בניה מעץטווח מחירים
מחיר בניית צימר - המחיר אינו כולל תכנון אדריכלי, עיצוב וכדומה, אלא בנייה נטו2,800-6,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניית קומה שנייה/קומת גלריה מעץ2,800-4,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניית צימר 200 מ“ר כולל מרפסת3,000-7,000 למ“ר
מחיר בניית מחסן עבור החצר או הגינה עשויה עץ מלא4,000-8,000 ש“ח

מחירון עבודות עץ לחצר, לגינה או לבית

סוג העבודה / פרויקטטווח מחירים למ“ר
מחיר בניית ספסל עץ לגינה/לחצר או לכניסה לבית600-1,000 ש“ח
מחיר בניית נדנדה מעץ מלא עבור הילדים או המבוגרים (זו יכולה להיות נדנדת ספסל/נדנדת משחק)1,200-1,800 ש“ח לא כולל התקנה
מחיר בניית דק לגינה או לחצר 270-400 ש“ח
מחיר בניית במה עשויה עץ מלא או שילוב של עץ עם חומרים אחרים לגינה או לחצר1,200-2,500 ש“ח
מחיר בניית גדר עשויה עץ או במבוק לגינה או לחצר עם או ללא שער 150-300 ש“ח
אהבתם? שתפו פוסט זה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
מאמרים שיכולים לעניין אותך

תוכן עניינים

גלריית עבודות
התקשרו עכשיו

עבודות עץ, דקים, פרגולות ומדרגות מעץ

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!