ריצוף דמוי עץ לגינה: הופכים את הגינה לגן עדן

בעלי בתים רבים מתלבטים על הריצוף המושלם לכל חדר בביתם, אבל כמעט שאינם עוצרים לקחת בחשבון אפשרויות ריצוף שונות עבור חללי החוץ שלהם. יש שפע של חומרים וסגנונות שונים לבחירת ריצוף דמוי עץ לגינה, ומכיוון שעץ מדורג כחומר יקר ביותר מבחינת יופי ותחזוקה, בחירת החלופה של חומר דמוי עץ משתלמת ביותר. פרט לכל הנושא של המחיר, כלומר שחומר העץ נחשב ליקר, בעיקר שמדברים על מוצרים כמו פרקט או דק, הבחירה בריצוף דמוי עץ לגינה אולטימטיבית משום שריצוף כזה הרבה יותר עמיד לנזקי מזג אוויר כמו לחות, חום ישיר של קרני השמש, גשמים ורוח. במקום לבצע תחזוקה אחת לשנה לדק שתשלבו בחוץ, תוכלו לבחור באופציה של ריצוף דמוי עץ לגינה, להנות כמעט מאותו מראה מושלם ואותנטי, אך מבלי לדאוג למצבים כמו קילופים של העץ, התיישנות החומר, צביעה וליטוש שלו, שלא לדבר על מזיקים כמו טרמיטים למשל שניזונים מחומר זה ומכרסמים אותו עד היסוד. בהשוואה לריצוף עץ חיצוני סטנדרטי, ריצוף דמוי עץ לגינה עובר שינוי ומספק תוצאות של מראה עשיר שניתן לצפות מריצוף עץ פנים איכותי.

ריצוף דמוי עץ לגינה

יצירת מעבר חלק בין ריצוף הפנים לחוץ

ריצוף איכותי לגינה הופך להיות פופולרי היום יותר מאי פעם, מכיוון שבעלי בתים מעוניינים שמרחבי המגורים החיצוניים שלהם יהוו השלמה מרהיבה של אזורי הבילוי הפנימיים. שיטה מצוינת וקלה באופן מפתיע ליצור אשליה זו היא שימוש בסגנון ריצוף דמוי עץ לגינה מחומרים שדומים מאוד לחומרי ריצוף העץ בבית. חומרים דמוי עץ הם האפשרות המושלמת לעיצוב שניתן להשתמש בו בהצלחה שווה ביישומים פנימיים או חיצוניים. ריצוף זכוכית עם ציפוי עץ בהתאמה לחללים פנימיים וחיצוניים מאפשר מראה מקסים.

תוספת ייחודית באמצעות חיבור לוחות אופקיים ואנכיים בפינות

גינות מרוצפות עץ נחשבות לסגנונות עיצוב קלאסיים למדי וניתן לחדש את המראה עם עיצוב ייחודי של ריצוף דמוי עץ לגינה. לסגנון ריצוף זה יש לוחות שעוברים אופקית לאורך כל הגינה, במקום שהצד האחד או הצד השני ייקטע בפתאומיות, מה שמאפשר לעצב את חיבורי הלוחות באלכסון. התוצאה הסופית היא פינות מעוצבות היטב שמעניקות גם אשליה של גינה מורחבת.

זה הזמן לשכוח מהבטון וליצור נוף טבעי סביב הבריכה

בריכות גינה מוקפות בטון הן בחירות סטנדרטיות מכיוון שניתן להניח אותו ישירות על הקרקע. אבל אתם עשויים להיות מופתעים לגלות שאתם יכולים לקבל ריצוף דמוי עץ לגינה מחומרים שנראים טבעיים ואמיתיים באותה קלות. ריצוף דמוי עץ שונה מבחינת ההתקנה ודורש מרווח קרקע מינימלי, עם תפקוד באופן יוצא דופן באזורים עם חשיפה ישירה למים. הריצוף מתפרש על כל החלל החיצוני, אזורי פרגולות מקורות ומסביב לבריכה. חוץ מזה, חומרים דמויי עץ עמידים להחלקה וקרירים יותר למגע רגליים יחפות מאשר חומרים מרוכבים.

ריצוף דמוי עץ לגינה

מחירי ריצוף דמוי עץ לגינה

אם אתם תוהים כמה עולה ריצוף דמוי עץ לגינה, התשובה תלויה בחומר הריצוף, כמו למשל אבן טבעית או גרניט פורצלן, שעשויים לעלות בין 200-300 ₪ למטר מרובע. ניתן למצוא אפשרויות ריצוף זולות יותר במחיר למטר מרובע שמתחיל מ-80 ₪, או במבצעים שונים שכוללים ריצוף גינה בסגנון דמוי דק או מאבן טבעית, או מחומרים דמויי פרקט על חול או בטון, במחירים משתלמים וזולים ביותר. חלק מאנשי המקצוע שמתמחים בפרויקטים לשיפוץ, גובים מחירים שמתחילים מ-100 ₪ לפרויקט ריצוף דמוי עץ לגינה, עם שימוש בריצוף חוץ מבטון מוחלק או ריצוף גרנוליט, במחירים משתלמים ליצירת עיצוב דמוי פרקט מרהיב לגינה.

ריצוף דמוי עץ לגינה – כדאי לבדוק!

  1. גודל – אחד הדברים הכי חשובים שבוחרים לרצף הוא בעצם להבין איפה אנחנו רוצים לבצע את הריצוף. האם מדובר בשטח קטן יחסית שגובל בין הסלון לבין המרפסת שלנו? האם מדובר בחלק גדול יותר, למשל מסביב לבריכת השחיה ? מידות הן קריטיות בעבודה זו.
  2. תשתיות – חשוב להבין על מה מניחים את הריצוף ואיזו תשתית קיימת אצלכם בבית? האם מדובר באדמה? דשא? חול? בדקו עם בעל המקצוע מה כוללת עבודת ההכנה.
  3. גוון- מכיון ומדובר במוצר דמוי עץ, יש המון אופציות, גוונים ומרקמים שאפשר לשלב בגינה ולכן כדאי לחשוב על העיצוב הכללי שאתם רוצים ליצור.

ראו גם: חיפוי קירות פנים דמוי עץ | ריצוף עץ למקלחת

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

התקנת דקים וחיפוי עץ איכותי

תוכן עניינים