חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר – כמה זה עולה לנו?

עץ הוא חומר הגלם המתאים ביותר לעיצוב וריהוט הבית, כמעט בכל סגנון עיצוב לרבות כפרי ומודרני. יחד עם זאת, לא תמיד נכון מבחינה עיצובית ולא תמיד נכון או אפשרי מבחינה פונקציונלית להשתמש בעץ. כך למשל, אם אתם רוצים לחפות את קיר החוץ של חזית הכניסה לבית, ישנה אפשרות טובה יותר מאשר חיפוי עץ – חיפוי אלומיניום דמוי עץ. בבחירת חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר החיפוי יכול להיות גבוה או נמוך יותר מאשר חיפוי עץ אותנטי, בהתאם לדוגמת העיצוב המועדפת עליכם ובהתאם לפרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון.

חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר

חיפוי אלומיניום דמוי עץ – למה זה טוב?

לפני שנדבר על עניין המחיר, כדאי אולי להסביר מדוע בכלל להזמין חיפוי אלומיניום אם מה שאנחנו מחפשים זה את מראה העץ והתשובה היא, כפי שאמרנו קודם לכן, שלא תמיד אפשר או נכון להשתמש בעץ. אם תבחנו את כל פריטי העיצוב בתוך הבית, תגלו שהם רובם עשויים עץ, אבל אם תבחנו את כל האלמנטים שמקיפים את הבית שלכם מצדו החיצוני, תגלו שמעטים מהם ואולי אף אחד מהם, אינו עשוי עץ. הסיבה לכך היא כמובן, העמידות הנמוכה יחסית של העץ בפגעי מזג האוויר – לחות, רטיבות, גשם וקרינת שמש ישירה. דברים אלה הופכים להיות יותר ויותר נכונים, ככל שמוטיב העיצוב הוא מרכזי יותר בפריט הספציפי. כך למשל, פרגולה יכולה בהחלט להיות עשויה עץ, מכיוון שהשחיקה שלה לאורך זמן אינה נראית לעין ואינה משפיעה בצורה משמעותית על האסתטיקה הכוללת של הפרגולה. לעומת זאת, בחיפוי קיר, מוטיב העיצוב הוא המוטיב המרכזי וככזה, לא ניתן להסתמך על כך שעמידות העץ תתמוך בעיצוב שלו לאורך זמן. במקרים אלה, ניתן לפנות לאלטרנטיבות עמידות יותר ובראשן חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

עד כמה חיפוי אלומיניום דמוי עץ, אכן נראה כמו עץ?

בהזמנה של חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר עשוי להיות פרמטר מכריע מבחינתכם ואולי גם הסיבה שבגינה אתם בוחנים מלכתחילה את האופציה הזאת, אבל שאלה שעשויה להטריד אתכם לא פחות היא עד כמה דמוי העץ הזה אכן נראה כמו עץ. אם אתם מחפשים פתרון דמוי עץ, אתם מן הסתם בוחרים באופן מודע במראה העץ כמראה המועדף עליכם והדבר האחרון שאתם רוצים הוא פתרון שלא מצליח לעמוד בהבטחת דמוי העץ. פתרון כזה יכול לגרום לנזק רב יותר מאשר תועלת, להיראות זול ולהבליט את התחושה של חיקוי פשוט ולא מוצלח. אז בכל הקשור לחיפוי אלומיניום דמוי עץ אין לכם מה לחשוש. האלומיניום היא מתכת עמידה מאוד לפגעי מזג האוויר, היא קלת משקל והיא גם קלה מאוד לעיבוד. באמצעות טכניקות עיבוד מתקדמות, ניתן היום ליצור רכיבי אלומיניום, שהם לא רק בעלי מראה אותנטי, אלא גם בעלי מרקם אותנטי של עץ. למעשה, הדרך היחידה לגלות שלא מדובר בעץ היא על ידי מגע וגם כשתיגעו בחיפוי אלומיניום כזה, עדיין תתקשו להאמין שלא מדובר בעץ.

חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר

כמה זה עולה?

אז אם בבחירה שלכם את האופציה של חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר הוא שיקול מרכזי, אם עשויים מעט להתאכזב. ישנם בהחלט עיצובים ודגמים של חיפויי אלומיניום שיכולים להיות זולים משמעותית מחיפויי עץ אותנטי, אבל ישנם גם לא מעט מקרים שזה לגמרי הפוך. למעשה, מחיר הוא לחלוטין לא פרמטר ראוי בבחירה בין חיפוי עץ אותנטי לחיפוי אלומיניום דמוי עץ. גם אם אתם מוצעים חיפוי אלומיניום דמוי עץ במחיר אטרקטיבי במיוחד, ייתכן שהמחיר הזה נובע מפשטות העיצוב ולא מעצם העובדה שחיפויי אלומיניום הם בהגדרה זולים יותר מחיפויי עץ. מן הצד השני, חיפוי עץ מעץ גושני יקר, יעלה לכם כנראה יותר מכל אלטרנטיבת אלומיניום אחרת. על כן, בבחירת חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר הוא לא הפרמטר שאתם רוצים שינחה את ההחלטה שלכם. הכלל אומר, שבתוך חלל הפנים של הבית או המשרד רצוי לבחור חיפוי עץ אותנטי ובמרחב החוץ של המבנה, מומלץ יותר לבחור חיפוי אלומיניום. ישנם גם מקרים בהם נכון יותר להעדיף חיפוי אלומיניום בתוך חלל הפנים, בין בשל שיקולים עיצוביים ובין בשל שיקולים פונקציונליים, אבל מחיר לא אמור להיות השיקול המנחה.

היכן מזמינים חיפוי כזה?

ככלל, ההיגיון אומר שפנייה למסגרייה המתמחה בעבודות אלומיניום הוא המהלך הנכון ביותר להזמנת חיפוי קיר אלומיניום וזה לא לגמרי לא נכון, אבל אם אתם רוצים להבטיח שאתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, מומלץ יותר לפנות לגורם מקצועי שההתמחות שלו היא דווקא סביב חיפויי עץ ודמויי עץ. חיפוי קירות הוא תחום נרחב ומקצועי יותר, הן בהיבט האסתטי והן בהיבט הפונקציונלי, מאשר ייצור רכיבי אלומיניום ואת הידע המקצועי הנרחב ביותר, כמו גם את מבחר האפשרויות הנרחב ביותר, תוכלו למצוא אצל גורם שמתמחה ספציפית בתחום החיפויים. עם הליווי המקצועי המתאים, תוכלו גם להבין בעצמכם מדוע בהזמנת חיפוי קיר אלומיניום דמוי עץ מחיר הוא לא הפרמטר החשוב שאמור להנחות אתכם בהחלטתכם.

ראו גם: חיפוי חוץ דמוי עץ | חיפוי עץ לקיר טלוויזיה

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

התקנת דקים וחיפוי עץ איכותי

תוכן עניינים