יתרונות ריצוף דמוי עץ לאמבטיה

בשנים האחרונות אנו עדים למגוון רחב של טכנולוגיות ושיפורים בתחום הבניה, השיפוצים, האדרכילות ועיצוב הבית. אחד הפיתוחים הללו נקרא ריצוף דמוי עץ לאמבטיה. למי הריצוף הזה מתאים? לכל מי שרוצה ”להעתיק“ את המראה המרהיב הקיים בחומר העץ הטבעי אך מבלי להשתעבד לריצוף, שכן רוב הקבלנים יספרו לכם שפחות מומלץ היום להתקין את חומר העץ דווקא בחללים רטיבות. לעומת זאת, ריצוף דמוי עץ לאמבטיה הוא בחירה מצוינת, מכיוון שכשזה מגיע לשיפוץ חדר האמבטיה, השיקולים העיקריים הם מים והימנעות מבעיות שקשורות לרטיבות. מסיבה זו, כל כך הרבה בעלי בתים בוחרים באפשרות אמינה.

ריצוף דמוי עץ לאמבטיה

ריצוף דמוי עץ לעולם אינו יוצא מהאופנה

מבחינת אנשים רבים, ריצוף דמוי עץ לאמבטיה הוא בחירה פופולרית מכיוון שהוא לעולם אינו יוצא מהאופנה ויוצר חלל מזמין, יפה וחמים, שמתאים היטב כמעט לכל חדר בבית, כולל לאמבטיה. אם תחליטו לבחור ריצוף דמוי עץ, כדאי שתבחרו עיצוב שמשלב אריחים קטנים כדי להתגבר על בעיות נפוצות שקשורות למים. הגנה על אזורים בעייתיים פוטנציאליים, כמו חלקי הרצפה ליד האמבטיה או המקלחת והכיורים, אפשרית על ידי שילוב כיסויי אריחים על מנת להגן על כל הרצפה החל מטיפות אקראיות ועד הצפות קלות.

בחירת חלופה שנראית כמו עץ אמיתי

פיתוחים חדשים בטכנולוגיית ריצוף דמוי עץ לאמבטיה מקלים היום יותר מאי פעם לחקות מראה עץ, אפילו בחללים שאינם מתאימים לעץ אמיתי. יצרן ריצוף מציע רצפות כל כך טובות, שהאורחים שלכם לא יוכלו לדעת שרצפת חדר האמבטיה שלכם אינה מיוצרת מעץ אמיתי. שלושת האפשרויות הטובות ביותר לקבלת ריצוף דמוי עץ לאמבטיה עם העמידות שתחזיק מעמד לאחר ההתקנה, כוללות ויניל יוקרתי, אריחי פורצלן או למינציה.

ויניל יוקרתי –  ויניל יוקרתי שזמין היום הוא סוג ריצוף דמוי עץ לאמבטיה שעמיד לאורך זמן, קל לטפל בו והוא ידידותי לתקציב. אתם יכולים לקנות אותו באריחים עם מאפיינים אמינים שגורמים לו להיראות כמו עץ אמיתי, כולל קצוות משופעים ומרקם אחיד. סגנון ריצוף זה גם רך מתחת לרגליים ושקט יותר מאריחי עץ.

אריחי פורצלן – אריחי ריצוף דמוי עץ לאמבטיה מיועדים לחקות את דפוסי העץ ותחושת רצפות עץ באופן כל כך טוב, עד שאין זה קל להבדיל ביניהם לבין עץ קשיח מהתבוננות בלבד. קל גם לטפל באריחים ולשמור על ניקיונם. חוץ מזה, אם הריצוף שלכם ניזוק, אתם יכולים פשוט להחליף את האריחים המושפעים מבלי שתצטרכו להתקין מחדש רצפה שלמה.

למינציה –  ריצוף דמוי עץ לאמבטיה שמאפשר את השגת התוצאות הקרובות ביותר לפרקט הוא עץ למינציה פופולרי, מכיוון שהאריחים מגיעים במגוון צבעים, טקסטורות ודוגמאות של עץ אמיתי. זהו גם חומר עמיד למים וזמין במחיר סביר.

בשורה התחתונה, אי אפשר להאמין שהריצוף אינו עשוי מעץ אמיתי

כשאתם מחפשים את הריצוף הטוב ביותר לחדר האמבטיה, לא תוכלו לטעות עם בחירת ריצוף דמוי עץ שנראה כמעט בלתי ניתן להבחנה מעץ אמיתי.

מחיר ריצוף דמוי עץ לאמבטיה

לפרויקט ריצוף דמוי עץ לאמבטיה, חשוב לבחור סוג ריצוף עמיד למים, והמחירים נעים בין 160-250 ₪ למטר מרובע, אם אין צורך בביצוע עבודות תשתית. מתקין פרקטים מבצע את ההתקנה במקצועיות ובמומחיות, והוא ימליץ לכם על סוגי הריצוף האיכותיים כמו שיש, גרניט פורצלן, בריקים, אבן וכן הלאה, במחירים משתלמים. המחירים משתנים ותלויים בסוג הריצוף שתבחרו, בגודל החלל, האם תבחרו באריחים קטנים אוגדולים, האם תבחרו לחפות את כל האמבטיה עד לתקרה או רק עד החצי שלהקיר וכדומה.

ריצוף דמוי עץ לאמבטיה

החשיבות של בחירת קבלן מקצועי לריצוף האמבטיה

חשוב לזכור! שאתם בוחרים לרצף מחדש את חלל האמבטיה שהוא חלל רטוב ויכולות להופיע בו לא מעט בעיות כמו נזילות ורטיבויות לצד בעיות איטום, הקבלן שיבצע עבורכם את העבודה, הוא הבחירה החשובה לביצוע התהליך. בין אם בחרתם לשפץ לגמרי את החלל כולו להתקין מקלחון חדש, אולי אמבטיה, אולי אפילו להחליף את מערכת הצינורות, ובין אם אתם מחליפים אך ורק את האריחים עצמם, חשוב שהכל יעשה בצורה יסודית ומקצועית. בהחלפה של ריצוף כדאי כבר שהקבלן יבדוק שאין נזילות או כל מיני רטיבויות במערכת וכך תחסכו לעצמכם הרבה מאוד בלאגן ועוגמת נפש בהמשך.

ראו גם: ריצוף עץ למקלחת | ריצוף דמוי עץ לבית

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

התקנת דקים וחיפוי עץ איכותי

תוכן עניינים